Czyszczenie kamienia, cegły

Piaskowanie jest techniką polegająca na wyrzucaniu pod dużym ciśnieniem materiałów ściernych, aby oczyścić przedmiot przez usunięcie zabrudzeń powierzchniowych i wżerów.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Sodowanie, czyszczenie, renowacja.

Piaskowanie jest techniką polegająca na wyrzucaniu pod dużym ciśnieniem materiałów ściernych, aby oczyścić przedmiot przez usunięcie zabrudzeń powierzchniowych i wżerów.

Zakres wykonywanych prac i rodzajów powierzchnia

Niezależnie od rodzaju powierzchni piaskowanie jest metodą skuteczną i efektywną. Dobór materiałów ściernych umożliwia przeprowadzenie prac w taki sposób, aby nie powodować uszkodzenia czyszczonych powierzchni. Czyszczeniu mogą być poddawane elewacje ceglane oraz wyroby ze stali i żeliwa. Nasi pracownicy dopasują parametry piaskowania w taki sposób, aby zachować wygląd przedmiotów czyszczących i usunąć zabrudzenia. Tak przygotowana powierzchnia nadaje się do zabezpieczenia preparatami ochronnymi.

Dokładność w procesie czyszczenia

O jakości prac renowacyjnych decyduje poziom dokładności czyszczenia powierzchni i miejsc trudno dostępnych. W ten sposób dłużej będą utrzymywały się efekty przeprowadzonego piaskowania. Duże tempo prac pozwala na kompleksowe realizacje również złożonych zleceń jak czyszczenie elewacji starych budynków. W ten sposób nie będzie konieczne wykonywanie prac dodatkowych związanych z obróbką detali i szczelin w powierzchni.

Duża efektywność przy optymalnej cenie

Prace, jakie wykonujemy, pozwalają na łatwe odnawianie przedmiotów i budynków. Dzięki temu można szybko przeprowadzić ich zabezpieczenie, aby nie były wrażliwe na czynniki zewnętrzne. Polegając na dopasowaniu materiałów i technik prace zostaną kompleksowo. Zapraszamy do kontaktu. Wycenimy koszt prac, uwzględniając wszystkie zadania dodatkowe wpływające na cenę usługi. Na cenę może mieć wpływ rodzaj materiału oraz efekt, jaki ma zostać uzyskany po piaskowaniu. Pamiętać należy, że cena piaskowania może być ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju i zakresu prac oraz miejsca ich wykonywania. Oprócz piasku stosujemy również inne granulaty.

PIASKOWANIE GROUP

Adres: 30-444 Kraków/Góra Libertowska 24
Tel: 883 989 307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com