Szkiełkowanie, wycena

Zajmujemy się między innymi renowacją zabytków, kościołów, konstrukcji stalowych, domów, a także nadwozi, podwozi, przyczep. Oferujemy również piaskowanie, hydropiaskowanie, sodowanie oraz szkiełkowanie, które jest procesem, podczas którego czyści się powierzchnię poprzez obróbkę strumieniowo-ścierną.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Szkiełkowanie, cena

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat. Dzięki zdobytej oraz ciągle pogłębianej wiedzy oraz doświadczeniu cieszymy się rzeszą zadowolonych klientów, których grono stale się powiększa. Zajmujemy się między innymi renowacją zabytków, kościołów, konstrukcji stalowych, domów, a także nadwozi, podwozi, przyczep. Oferujemy również piaskowanie, hydropiaskowanie, sodowanie oraz szkiełkowanie, które jest procesem, podczas którego czyści się powierzchnię poprzez obróbkę strumieniowo-ścierną. Metoda ta może być zastosowana nie tylko do czyszczenia stopów metali, takich jak aluminium czy też brąz, ale także stali nierdzewnej. Szkiełkowanie świetnie sprawdza się również w przypadku czyszczenia cienkich oraz kruchych wyrobów. Jest to proces bezinwazyjny. Przywraca powierzchni kolor oraz sprawia, że jest ona błyszcząca.

Firma Piaskowanie Group to zespół specjalistów w swej dziedzinie, którzy podchodzą do swojej pracy z profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji z każdym klientem już od początku naszej współpracy. Dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług, dlatego też dopasowujemy naszą ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb. Jeżeli chodzi o usługę, jaką jest szkiełkowanie cena również ustalana jest indywidualna i zależy od wielu czynników, między innymi od metrażu czy też rodzaju powierzchni. Podczas naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, pracujemy wyłącznie na w pełni profesjonalnych urządzeniach renomowanych marek znanych na całym świecie. Sumienność, terminowość oraz precyzja wykonania to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas usług była stale utrzymywana na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

PIASKOWANIE GROUP

Adres: 30-444 Kraków/Góra Libertowska 24
Tel: 883 989 307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com