Szlifowanie

Piaskowanie to jedna z najbardziej popularnych metod, polegająca na opylaniu czyszczonej powierzchni drobinkami kruszywa pod wysokim napięciem. Drobinki uderzają o cegłę, co z kolei przekłada się na odrywanie od podłoża cząsteczek brudu, mchu, grzyba, rdzy i wszelkiego rodzaju innych nalotów.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Piaskowanie, czyszczenie, renowacja.

Czas niejednokrotnie odbija swoje piętno na budynkach oraz ich ścianach. W szczególności dotyczy to budowli ceglanych, które po kilku, bądź kilkunastu latach potrzebują szybkiej renowacji i wymagają zadbania o nie, tak aby uniknąć generalnego remontu. Istnieją jednak sposoby, które pozwalają w odpowiedni sposób zadbać o mury z cegieł i zapewnić im dłuższą żywotność.

Piaskowanie cegły

Piaskowanie to jedna z najbardziej popularnych metod, polegająca na opylaniu czyszczonej powierzchni drobinkami kruszywa pod wysokim napięciem. Drobinki uderzają o cegłę, co z kolei przekłada się na odrywanie od podłoża cząsteczek brudu, mchu, grzyba, rdzy i wszelkiego rodzaju innych nalotów. Piaskowanie, określane również jako czyszczenie cegły, jest metodą inwazyjną, jednak stosuje się zwykle piaskowanie niskociśnieniowe, które pozwala zapobiec jakimkolwiek mikrouszkodzeniom. Efekt tej metody jest bardzo podobny co w przypadku usługi takiej jak szlifowanie cegły. Powierzchnia jednak w tym przypadku jest znacznie bardziej gładka i pozwala dokładnie wyczyścić trudno dostępne miejsca, między innymi rogi.

Oferta firmy Piaskowanie Group

Firma Piaskowanie Group świadczy właśnie taką usługę piaskowania powierzchni ceglanych. Mogą Państwo znaleźć również w naszej ofercie między innymi szkiełkowanie i sodowanie, a także malowanie oraz usługę zabezpieczeń antykorozyjnych.

Nasza firma piaskuje nie tylko cegły, ale również wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe (na przykład antyki, ogrodzenia, podwozia i ramy samochodowe), powierzchnie betonowe (ogrodzenia i chodniki), powierzchnie kamienne (elewacje), powierzchnie ceglane, drewniane oraz samochody zabytkowe (po uprzednim dobraniu odpowiedniej granulacji ścierniwa). Każdego dnia staramy się opierać naszą pracę na dotychczasowym doświadczeniu i wiedzy.

PIASKOWANIE GROUP

Adres: 30-444 Kraków/Góra Libertowska 24
Tel: 883 989 307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com