Piaskowanie mebli, antyków

Piaskowanie to proces, który polega na oczyszczaniu lub kształtowaniu jakiejkolwiek powierzchni przy pomocy materiału ściernego z jednoczesnym zastosowaniem strumienia sprężonego powietrza, czasem cieczy.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Piaskowanie, czyszczenie, renowacja.

Posiadasz w swoim domu antyki, które bezwzględnie potrzebują renowacji? Chciałbyś podarować im niejako drugie życie? Profesjonalne piaskowanie mebli to niewątpliwie odpowiedź na Twoje wszystkie problemy.

Czym jest piaskowanie i po co się je wykonuje?

Piaskowanie to proces, który polega na oczyszczaniu lub kształtowaniu jakiejkolwiek powierzchni przy pomocy materiału ściernego z jednoczesnym zastosowaniem strumienia sprężonego powietrza, czasem cieczy.

Rezultat przeprowadzonego zabiegu piaskowania jest bardzo zbliżony do efektów szlifowania, jednakże oczyszczona w ten sposób powierzchnia jest znacznie równiejsza i zyskuje tym samym odpowiednią do kolejnego etapu renowacji, czyli malowania szorstkość, jak również nie występują po niej żadne problemy z czyszczeniem trudno dostępnych rogów bądź zakrzywień.

Grupa Areca – profesjonalne piaskowanie antyków to właśnie my!

Firma, działająca na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic (grupa Areca) zajmuje się między innymi piaskowaniem:
– wszelkich konstrukcji stalowych, w tym podwozi, czy ram samochodowych, starego ogrodzenia, antyków, różnego rodzaju zbiorników lub felg;
– powierzchni betonowych, które znajdują się na parkingach, podjazdach, ogrodzeniach bądź chodnikach;
– różnego rodzaju kamiennych powierzchni, w tym między innymi elewacji budynków, piwnic lub ogrodzeń;
– powierzchni i elementów ceglanych;
– wszelkich elementów, wykonanych z drewna, w tym szczególnie domów, więźb, mebli oraz drzwi;
– starych, zabytkowych samochodów pod warunkiem dobrania właściwej granulacji ścierniwa.

Jeśli mieszkasz w Krakowie bądź jego najbliższej okolicy i posiadasz elementy, które wymagają gruntownej renowacji i oczyszczenia zdecyduj się na piaskowanie. Jeśli chcesz skorzystać z oferty piaskowania to tylko z najwyższej klasy specjalistami z grupy Areca. Przekonaj się, jakie to naprawdę może być czyste! Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

PIASKOWANIE GROUP

Adres: 30-444 Kraków/Góra Libertowska 24
Tel: 883 989 307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com