Piaskowanie

Piaskowanie granitu jest z wielu powodów metodą bardzo specyficzną, dlatego też wykonywane być powinno tylko przez specjalistów posiadających odpowiednią wiedzę, a także nowoczesne i wysokiej jakości urządzenia. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się urządzenia do hydro-piaskowania.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Piaskowanie, czyszczenie, renowacja.

Piaskowanie granitu sprawdzi się doskonale w czyszczeniu powierzchni wykonanych z tego typu materiału, szczególnie jeśli na jego powierzchni pojawiły się duże i skomplikowane zabrudzenia, bądź też konieczne jest wyczyszczenie dużej powierzchni wykonanej z posadzki granitowej. W metodzie piaskowania granitu do czyszczenia powierzchni wykorzystywane jest sprężone powietrze, dzięki zastosowaniu którego możliwe jest przedostanie się środka czyszczącego na czyszczony obszar pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki czemu przeprowadzanie całego procesu jest jak najbardziej skuteczne. Co ważne, piaskowanie powierzchni granitowych idealnie sprawdzi się zarówno w czyszczeniu małych powierzchni użytkowych, jak i przy renowacji delikatnych, zabytkowych. Ponadto piaskowanie granitu doskonale sprawdzi się również w sytuacjach, w których zachodzi potrzeba zniwelowania wszystkich uszczerbków, które z różnych przyczyn pojawiły się na danej powierzchni.

Piaskowanie granitu jest z wielu powodów metodą bardzo specyficzną, dlatego też wykonywane być powinno tylko przez specjalistów posiadających odpowiednią wiedzę, a także nowoczesne i wysokiej jakości urządzenia. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się urządzenia do hydro-piaskowania. Ze względu na swoje właściwości oraz dużą popularność, takie urządzenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też coraz więcej przedsiębiorstw posiada je w swoim zapleczu.

Granit to materiał o bardzo gęstej strukturze, charakteryzujący się twardością kruchością. Dzięki temu że jego główną zaletą jest bardzo duża wytrzymałość, stosowany jest w wielu konstrukcjach budowlanych. Jednak ze względu na to, że jestem materiał tak powszechnie stosowany jest ogromnie narażony na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Dlatego też bardzo ważne jest aby wiedzieć, jakie metody czyszczenia i obróbki stosować w przypadku tego materiału, aby jak najdłużej zachował o swoje bardzo cenne właściwości.

PIASKOWANIE GROUP

Adres: 30-444 Kraków/Góra Libertowska 24
Tel: 883 989 307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com