Piaskowanie felg

Elementy metalowe, aluminiowe, stalowe i wszystkie inne, które pracują na powietrzu i narażone są na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, prędzej, czy później trwale się zabrudzą lub wręcz pokryją korozją. Nie ma właściwie żadnego skutecznego sposobu, aby to zjawisko całkowicie wyeliminować.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Piaskowanie, czyszczenie, renowacja.

Elementy metalowe, aluminiowe, stalowe i wszystkie inne, które pracują na powietrzu i narażone są na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, prędzej, czy później trwale się zabrudzą lub wręcz pokryją korozją. Nie ma właściwie żadnego skutecznego sposobu, aby to zjawisko całkowicie wyeliminować. Da się jednak bardzo skutecznie walczyć z efektami jego działalności. A usługi pomagające realizować tego typu zadania renowacyjne zabrudzonych lub zardzewiałych elementów oferuje firma piaskowaniegroup.pl.

Problem z felgami

Jak łatwo zauważyć podczas przeglądania strony internetowej, problem ten głównie dotyka przemysł i z nim związane są największe kłopoty.
Jednak równie poważne uciążliwości dotykają każdego z nas podczas codziennych czynności, gdzie nawet nie zauważamy, jak rdza i innego typu uszkodzenia wdzierają się do naszego życia.

Jednym z najbardziej jaskrawych przykładów jest niszczenie się samochodowych felg aluminiowych, które stale narażone są na różnego rodzaju siły, doprowadzające je stopniowo do ruiny. Aby temu przeciwdziałać w sytuacji, gdy pierwsze oznaki korozji zostaną dostrzeżone, koniecznie należy zastosować czyszczenie felg aluminiowych, realizowane w najlepszy możliwy sposób, czyli poprzez piaskowanie.
Piaskowanie felg samochodowych jest jednym z najlepszych sposób na ich renowacje i zabezpieczenie przed późniejszymi uszkodzeniami. Natryskiwany pod ogromnym ciśnieniem piasek wdziera się w każdą możliwą szczelinę, co powoduje, że felga zostaje dokładnie wyczyszczona i pozbawiona wszelkich oznak korozji i zabrudzeń. Wystarczy ją teraz tylko pomalować, polakierować i w ten oto sposób otrzymuje się zupełnie nowy zestaw felg.
Można oczywiście zrobić to samodzielnie ręcznie, jednak realizacja takiej pracy będzie po pierwsze znacznie gorszej jakości, ponieważ ręcznie nie da się uzyskać tak dobrych efektów, bez znaczenia jak mocno by się do tego przykładać, a po drugie czas pracy ręcznej będzie nieporównywalnie dłuższy.

PIASKOWANIE GROUP

Adres: 30-444 Kraków/Góra Libertowska 24
Tel: 883 989 307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com