Piaskowanie elewacji

Odnowienie elewacji z cegły wymaga zastosowania odpowiednich metod. Ściana zewnętrzna narażona jest na zanieczyszczenia i czynniki atmosferyczne. Zastosowanie piaskownia jest metodą na szybkie i dokładne prace renowacyjne.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Piaskowanie, czyszczenie, renowacja.

Odnowienie elewacji z cegły wymaga zastosowania odpowiednich metod. Ściana zewnętrzna narażona jest na zanieczyszczenia i czynniki atmosferyczne. Zastosowanie piaskownia jest metodą na szybkie i dokładne prace renowacyjne.

W celu przywrócenie poprzedniego wyglądu ścian stosowane jest czyszczenie elewacji ceglanej z dostosowaniem odpowiedniej granulacji środków ściernych. Stosujemy piaskowanie i hydro-piaskowanie, aby usunąć nalot na cegłach i spoinach. Prace mogą być wykonywane zarówno wewnątrz, jak i a zewnątrz budynków. Brak konieczności użycia środków chemicznych pozwala na ochronę środowiska. Jednocześnie można czyścić różne typy materiałów i detali architektonicznych.

Piaskowanie cegły jest zabiegiem niepowodującym niszczenie elewacji. Likwidowanie ubytków i wygładzenie powierzchni ściany ułatwia utrzymanie jej w czystości. Jeżeli jest to wymagane taką elewację, można pokryć środkami zabezpieczającymi przed wnikaniem wody do wnętrza cegły.

Piaskowanie polecane jest do renowacji budynków zabytkowych w centrach miast. Wszędzie tam, gdzie zanieczyszczenia wpływają na stan elewacji takich obiektów to jedyny sposób na ich bezpieczne usunięcie z powierzchni cegieł. Tempo prac pozwala na ich łatwe wykonanie i cykliczne powtarzanie. Prace są bezpieczne i nie są uciążliwe dla otoczenia.

Piaskowanie nie generuje kosztów dodatkowych, co pozwala na duże oszczędności przy wykonywaniu takich zadań. Wycena zależy od wielu czynników i może wiązać się z koniecznością stosowania różnych środków ściernych. Oprócz powierzchni czyszczenia wpływ ma zakres prac i prace przygotowawcze takie jak budowa rusztowań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i technikami pozwalającymi czyścic różne materiały szybko i bezinwazyjnie. Tak przygotowana elewacja będzie estetyczna i zachowa trwały naturalny kolor cegły oraz spoin.

PIASKOWANIE GROUP

Adres: 30-444 Kraków/Góra Libertowska 24
Tel: 883 989 307
Mail: kontakt@renowacjadomow.com